Wygrana w Dzimierzu

Po dwutygodniowej przerwie Koziołki zmierzyły się w meczu wyjazdowym z wiceliderem tabeli LKS Dzimierz. Rozpoczęło się nie najlepiej, bo w drugiej minucie uratowała nas poprzeczka i skuteczna interwencja Dimy. Następne minuty to już jednak zdecydowanie lepsza gra i bramki. W 12 minucie wrzutkę Oliwera na bramkę zamienia Andrzej Adamiak. Dwie minuty później Oliwer wykorzystuje podanie Lucjana Węglorz i prowadzimy 2:0. Gospodarze próbowali i w 18 minucie po złym wybiciu piłki przez naszą defensywę zdobywają bramkę kontaktową. Nadal jednak to nasz zespół stwarzał groźniejsze sytuacje. W 38 minucie indywidualna akcja Daniela, strzał z szesnastu metrów i znów mamy dwubramkowe prowadzenie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Druga połowa to optyczna przewaga gospodarzy. My próbujemy kontratakować. Obu zespoło zabrakło skuteczności. Dzimierz stworzył dwie bardzo groźne sytuacje raz uratował nas basz bramkarz Dina, raz Robert Kuśka. Nasze kontry to również 2-3 okazje, ale podobnie jak rywale nie zamieniamy ich na bramki. Po ciekawym i stojącym na dobrym poziomie widowisku wygrywamy 3:1 i wskakujemy jak się później okazało da drugie miejsce w ligowej tabeli. w świąteczny weekend Klasa C pauzuje, zaś tydzień później na naszym boisku podejmujemy lidera Turzę Śląska czyli czeka nas mecz na szcycie na który już dziś zapraszamy.