Wyprawa po punkty

Oba nasze zespoły zagrają mecze wyjazdowe. Oba wyjadą z nadziejami na udanym powrót. Udany znaczy z kompletem punktów. Na pewno są to zadania realne do wykonania. Jednak sport ma to do siebie, że praktycznie do końca nie można przewidzieć jak potoczą się losy meczów.

Juniorzy po trochę niespodziewanej porażce z Zawadą Książęcą tym razem zagrają w Kornowacu. Rywal niełatwy, ale przecież nasi juniorzy już niejednokrotnie udowodnili, że mogą skutecznie powalczyć z prawie każdym rywalem. Kornowac przegrał dwa pierwsze mecze i mamy nadzieję, że w niedzielę przegra po raz trzeci, co zarazem oznacza komplet punktów dla naszych juniorów. Wierzymy, że z wyjazdu do Kornowaca wracać będzie "wesoły autobus" z kompletem punktów.

19 kwiecień - niedziela - godz. 11.00  - Liga Juniorów - wyjazd : 9.40 (autobusem)

KS Kornowac - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Łukasz Sytnik - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Kornowac w statystyce :

20 meczy :    2 zwycięstwa Rudy Kozielskiej, 1 remis, 17 zwycięstw Kornowaca.

Bramki :   73 : 17 dla Kornowaca

Seniorzy po remisie z Górkami jadą do Pstrążnej. Rywal zajmuje co prawda ostatnie miejsce, ale walczy o utrzymanie. Potrafił już wiosną urwać punkty Kobyli i Gaszowicom. Jesienią też przez długi czas męczyliśmy się wygrywając 5:3. Mamy nadzieję, że po remisie z Górkami uda się wrócić na zwycięską ścieżkę i zgarnąć komplet punktów, co pozwoli nam myśleć o walce o 5-6 miejsce. Nie można jednak zlekceważyć przeciwnika. Trzeba od początku do końca zagrać na swoim poziomie. Jesteśmy pewni, że styl i poziom gry z Siedliskami plus skuteczność pozwoli Koziołkom wrócić z Pstrążnej z kompletem punktów.

19 kwiecień - niedziela - godz. 14.30 - Klasa B - wyjazd : 13.10 autobusem

LKS Pstrążna - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Paweł Front - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Oliwer Huptaś - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : K. Jureczko - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Pstrążna w statystyce :

16 meczy : 10 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 3 remisy, 3 zwycięstwa Pstrążnej.

Bramki :  48 : 31 dla Rudy Kozielskiej.

ZAPRASZMY