Z kłopotami, ale zwycięsko

Druga minuta, rzut karny dla Płoni i rywal prowadzi 1:0. Gorzej już chyba nie mogło się zacząć. Na szczęście nasz zespół szybko wyrównał po strzale Sebastiana Sadło. Przewaga Koziołków coraz wyraźniejsza, co najmniej kilka okazji do zdobycia prowadzenia, ale ponownie zawodzi skuteczność. Do przerwy 1:1. Druga odsłona to jeszcze wyraźniejsza przewaga naszej drużyny. Marnujemy kolejne sytuacje. Wreszcie w 74 minucie faul na Zygmuncie Kręcichwost. Rzut karny. Na bramkę pewnie zamienia go Sebastian Sadło i obejmujemy prowadzenie. Płonia próbuje wyrównać, ale ma kłopot z stworzeniem sytuacji bramkowych, dużo groźniejsze są nasze kontry, ale brakuje wykończenia. Zamiast pewnego zwycięstwa, trochę wymęczone, ale ważne są trzy punkty na koncie.