Zakończony zwycięski serial Koziołków

15 zwycięstw z rzędu w meczach mistrzowskich na swoim boisku to seria Koziołków, która została przerwana przez KS Kornowac w niedzielę. Poprzedni mecz mistrzowski bez zwycięstwa naszego klubu na swoim terenie miał miejsce 24 kwietnia 2022 roku, gdy zremisowaliśmy z Unią II Turza Śląska 1:1. Passa bez porażki w meczach mistrzowskich na naszym boisku wynosi 19 meczów i trwa od 24 października 2021 roku gdy przegraliśmy z Przyszłością II Rogów 2:4. Mamy nadzieję, że już za niespełna dwa tygodnie ( w meczu z Naprzodem II Zawada ) Koziołki znów rozpoczną co najmniej taką samą serię zwycięstw jak ta zakończona w niedzielę. Za już WIELKIE BRAWA dla całej drużyny wraz z sztabem i czekamy na kolejne zwycięstwa zarówno u siebie jak i na wyjeździe.

Hands Clapping Vector Icon Applause-vektorgrafik och fler bilder på  Applådera - Applådera, Ikon, Illustration med tunna linjer - iStock