Zapraszamy na niedzielne mecze Koziołków

Juniorzy podejmują lidera Naprzód Zawada, zaś seniorzy grają z spadkowiczem z klasy A LKS Pawłów.

Trudne zadanie stoi przed naszą młodzieżą. Rywal Naprzód Zawada ma dotychczas na koncie komplet punktów. Sześć meczy, sześć zwycięstw. Tak więc zadanie bardzo trudne. Tydzień temu udało się pokonać wicelidera zobaczymy czy ambicji i umiejętności starczy również na najlepszy zespół tej grupy.

Seniorzy jak na razie zawodzą. Zaledwie sześć punktów, trzy porażki z rzędu. Dwie ostatnie mimo prowadzenia. Nie tego oczekiwali kibice, a zapewne i zawodnicy. Zamiast walki o czołówkę miejsce do dole tabeli. Najbliższy rywal Pawłów podobnie jak nasz zespół ma na koncie 6 punktów i podobnie jak w naszym przypadku jest to poniżej oczekiwań. Tak wiec niedzielny mecz jest pojedynkiem dwóch zespołów, które na razie grają poniżej aspiracji i oczekiwań. Mamy nadzieję, że po niedzielnym meczu będziemy mogli napisać o przełamaniu się Koziołków.

11 październik - niedziela - godz. 11.00 - Liga Juniorów

LKS Ruda Kozielska - LKS Naprzód 46 Zawada

sędzia główny : Grzegorz Piwowarczyk - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Zawada w statystyce :

3 mecze :     3 zwycięstwa Zawady.

Bramki : 17 : 1 dla Zawady.

11 październik - niedziela- godz. 15.00 - Klasa B

LKS Ruda Kozielska - LKS Pawłów

sędzia główny : Wacław Błaszczok - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Tomasz Kacorzyk - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Wojciech Gembalczyk - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Pawłów w statystyce :

7 meczów :    4 zwycięstwa Rudy Kozielskiej, 2 remisy, 1 zwycięstwo Pawłowa.

Bramki : 32 : 13 dla Rudy Kozielskiej.