Zapraszamy na niedzielne mecze Koziołków

Podwójna dawka emocji czeka kibiców Koziołków w niedzielę. Przed południem zagrają juniorzy, zaś po południu seniorzy.

Zapraszamy sympatyków naszego klubu do wsparcia dopingiem naszych drużyn.

12 kwiecień - niedziela - godz. 11.00 - Liga Juniorów

LKS Ruda Kozielska - LKS Zgoda Zawada Książęca

sędzia główny : Grzegorz Piwowarczyk - KS Racibórz

Pierwszy mecz naszych juniorów w rundzie wiosennej. Sparingi nie napawały optymizmem, liczymy jednak, że szybko wróci forma z rundy jesiennej i nasza młodzież będzie rozdawać karty w tych rozgrywkach. Rywal w pierwszej kolejce przegrał wysoko z Naprzód Zawada. Jesienią w dwumeczu z Zawada Książęcą nasi juniorzy dwukrotnie wysoko wygrali. Nie mamy nic przeciwko powtórce w niedzielę.

Ruda Kozielska - Zawada Książęca w statystyce :

11 meczy : 9 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 1 remis, 1 zwycięstwo Zawady Książęcej.

Bramki : 39 : 10 dla Rudy Kozielskiej

12 kwiecień - niedziela - godz. 15.00 - Klasa B

LKS Ruda Kozielska - LKS Górki Śląskie

sędzia główny : Grzegorz Porwoł - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Wacław Błaszczok - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Jerzy Małys - KS Racibórz

Udany start naszego zespołu w rundzie wiosennej i liczymy na podtrzymanie dobrej passy.  Jesienią w Górkach padł wynik remisowy. Nasz zespół powoli zaczyna łapać formę i mamy nadzieję, że dalsze dobre tego oznaki zobaczymy w niedzielne popołudnie. Górki zwykle są dla nas niewygodnym przeciwnikiem, ale potrafimy także z nimi sobie poradzić. Tydzień temu w Siedliskach zobaczyliśmy momentami dobrą piłkę w wykonaniu Koziołków. Myślimy, że podobnie będzie  w najbliższym meczu, jeśli dodamy do tego dobrą skuteczność to możemy liczyć na zwycięstwo naszego zespołu. Kibiców zachęcamy do głośnego wsparcia dopingiem Koziołków.

Ruda Kozielska - Górki Śląskie w statystyce :

36 meczy : 9 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 12 remisów, 15 zwycięstw Górek Śląskich.

Bramki :    77 : 57 dla Górek Śląskich