Zwycięstwo na zakończenie odpustu

Niedziela to był dzień odpustu Świętego Urbana - patrona Rudy Kozielskiej. Po uroczystościach kościelnych ( Msza Święta, procesja ) przyszedł czas na emocje sportowe. Koziołki podejmowały na swoim boisku Naprzód Czyżowice. Zaczęło się nie najlepiej, bo już w piątej minucie przegrywamy 0:1. Potem jest jeszcze gorzej, od 26 minuty jest 0:2. Marnujemy kilka wręcz stuprocentowych okazji. Wreszcie w 32 minucie kontaktową bramkę strzałem z 16 metrów zdobywa Marian Bachrej. Po przerwie Koziołki miały ruszyć do odrabiania strat. Tymczasem w 47 minucie uderzenie napastnika Czyżowic ląduje  wnaszej bramce i przegrywamy 1:3. Nie będziemy wymieniać kto i ile okazji nie wykorzystał, było tego jednak dość dużo. Wreszcie jednak zaczynamy trafiać. 66 minuta Daniel Krawiec i ponownie łapiemy kontakt z rywalem. W 74 minucie ponownie Daniel Krawiec popisuje się fantastycznym strzałem z rzutu wolnego i doprowadzamy do remisu. Niestety znów nie potrafimy przechylić szali na swoją stronę i zdobyć zwycięską bramkę. Goście kilka razy próbowali zagrozić naszej bramce,  jednak  Szymon Kalemba pokazał duża klasę. Gdy wszyscy pogodzili się już z podziałem punktów Koziołki rozpoczęły kolejny atak. Marcin Dyrszka dopadł piłkę na linii końcowej zagrał wzdłuż bramki, tam czekał już Rafał Musioł i wpakował piłkę do pustej bramki zapewniając naszemu zespołowi zasłużone trzy punkty. Wielkie brawa dla całej drużyny za walkę do ostatniej minuty.