Dąb II Gaszowice Gospodarze

GKS Dąb Gaszowice

Utworzono:

04.10.2016

GKS Dąb Gaszowice II - LKS Pawłów 5:0 (2:0)

W ramach III kolejki raciborskiej klasy "B" na boisko w Łukowie Śląskim przyjechała groźna drużyna LKS Pawłów. Wszyscy spodziewali się ciężkiego spotkania, mając w pamięci wysoką porażkę wyjazdową Dębu w poprzednim sezonie. Po nerwowym początku meczu, kiedy goście stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji, nasi zawodnicy z biegiem czasu grali coraz pewniej i przejęli kontrolę nad meczem. Do przerwy prowadziliśmy zasłużenie 2:0. Bramki zdobyli: Patryk Porwołładnym uderzeniem zza pola karnego oraz Kamil Warnicki wykorzystując bardzo dobre prostopadłe podanie Patryka. Po zmianie stron mecz toczył się pod dyktando GKS-u, co nasi zawodnicy udokumentowali kolejnymi bramkami. Na listę strzelców wpisali się: Michał Hajzyk, Krzysztof Wrzałek i Rafał Mandrysz w końcówce spotkania. Okazji do zdobycia bramek nie brakowało i wynik mógł być jeszcze wyższy.

W następnej kolejce Dąb Gaszowice II rozegra spotkanie wyjazdowe na trudnym terenie w Markowicach w sobotę 10 września o godzinie 16:00 ! ! !