Kolejne zwycięstwo Juniorów

W niedzielne południe nasza młodzież na własnym boisku podejmowała zespół LKS Górki Śląskie .

Wszyscy już zapomnieli o derbowym zwycięstwie nad drużyną Buku . I niestety w pierwszej połowie można było zobaczyć brak walki , koncentracji oraz zaangażowania , to nie była ta sama drużyna która wygrała mecz tydzień wcześniej. Pierwsza połowa w wykonaniu obu drużyn słaba , można śmiało powiedzieć że wiało nudą.

Po przerwie na boisko wybiegł zupełnie inny zespół , walczący o każda piłkę , o każdy metr boiska . Wynik spotkania otwiera z rzutu karnego Mateusz Zięć . Chwile później ten sam zawodnik po indywidualnej akcji zdobywa swoją drugą bramkę . Koziołki co raz atakowały bramkę Górek , wydawało się że kolejne bramki dla naszego zespołu są kwestią czasu , ale to po naszym błędzie ta sztuka udaje się napastnikowi gości , który w sytuacji sam na sam z Morgałą pewnie umieszcza piłkę w siatce .

Koziołki dalej atakują , natomiast zespół LKS Górki Śląskie nastawia się na grę z kontry .

Na 3:1 dla nas podwyższa kapitan Marcin Dyrszka .Ten sam zawodnik mógł zdobyć bramkę meczu , ale jego uderzenie z rzutu wolnego , które leciało w same "okienko" bramki fantastycznie obronił bramkarz gości .

Jeszcze dwa razy trafiamy w poprzeczkę za sprawą Mateusza Kłody , ale już nie udaje się nam podwyższyć wyniku ,natomiast zespół gości bardzo ambitnie walczący mimo gry przez całe spotkanie w "10" pod koniec meczu ponownie zdobywa bramkę kontaktową po zamieszaniu w polu karnym .

Cieszą 3 punkty , należy jeszcze popracować nad skutecznością , szkoda trochę tych straconych bramek oraz niepotrzebnych nerwów w końcówce spotkania.