Koziołki podejmują groźnych rywali

Po dobrej grze i wynikach tydzień temu przed naszym zespołem kolejne mecze. Rywale zarówno juniorów jak i seniorów to czołowka tabeli. Tak więc zapowiada się ciekawa niedziela na boisku w Rudzie Kozielskiej.

Juniorzy podejmują wicelidera LKS Nędza. Po dobrym meczu i remisie tydzień temu na Rafako przed naszymi juniorami pojawiła się szansa na wskoczenie na drugie miejsce. Warunek jest jeden trzeba wygrać niedzielny mecz. W pierwszym meczu lepsza była Nędza wygrywając 2:0. Jest więc okazja na rewanż. Liczymy na dobrą grę i oczywiście trzy punkty.

Seniorzy podejmują Brzezie. Rywal dołączył do czołówki tabeli. Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Liczymy jednak, że Koziołki zagrają na podobnym poziomie jak tydzień temu, kiedy to zarówno gra jak i skuteczność w ataku i obronie była zadawalająca. Mamy nadzieję, że mecz w Markowicach był przełomem i taką drużynę oglądać będziemy już do końca jesieni. Wtedy będzie można odrobić znaczną część start do ścisłej czołówki.

5 październik - niedziela - godz. 11.00 - Liga Juniorów

LKS Ruda Kozielska - LKS Nędza

sędzia główny : Andrzej Knura - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Nędza w statystyce :

7 meczy : 7 zwycięstw Nędzy.

Bramki : 18 : 3 dla Nędzy.

5 październik - niedziela - godz. 15.00 - Klasa B

LKS Ruda Kozielska - LKS Brzezie

sędzia główny : Łukasz Wojaczek - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Paweł Front - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Mirosław Niedziela - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Brzezie w statystyce :

13 meczy : 5 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 3 remisy, 5 zwycięstw Brzezia.

Bramki : 33 : 31 dla Brzezia.