Porażka juniorów z V-ce Liderem

W niedziele 5 pażdziernika nasza młodzież podejmowała na swoim boisku wicelidera grupy – drużynę LKS 1908 Nędza .

Pierwsza połowa to optyczna przewaga gości i uważna gra naszej drużyny w defensywie . Więcej czasu przy piłce utrzymywali się młodzi piłkarze z Nędzy . Natomiast koziołki próbowały swoich sił w kontraatakach . Oba zespoły w pierwszej odsłonie meczu miały po jednej 100% okazji , ale w każdej z nich piłka mijała bramke o centymetry.

Druga połowa to już bardziej otwarta gra , obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia goli . Gości od utraty bramki ratowała nieskuteczność naszych napastników , którzy w sytuacjach z 5 metrów potrafili przeniesć piłke o kilka metrów nad poprzeczką , natomiast nas raz uratował słupek . Oba zespoły próbowały , obie drużyny dzielnie walczyły , ale to gościom udało sie zdobyć zwycięskiego gola . Na 8 minut przed końcem po błedzie naszych obrońców , napastnik z Nędzy staje w sytuacji sam na sam z Morgała i pewnie pokonuje naszego bramkarza . W doliczonym czasie gry mieliśmy jeszcze szanse wyrównać , ale zabrakło szczęścia .

Mecz stał naprawdę na wysokim poziomie , obie drużyny stanęły na wysokości zadania . Spotkanie bardzo wyrównane . Ale jak to się mówi „wygrywa ta drużyna która zdobędzie o jedną bramkę więcej od przeciwnika „ i tak właśnie się stało . Gratualcje dla obu ekip za walkę oraz ambicje .