Remis z Liderem !

Rafako przed niedzielnym meczem z naszymi juniorami miało na koncie komplet punktów. Pierwszy mecz z naszym zespołem wygrało łatwo 3:0. Było więc zdecydowanym faworytem. Nasz zespół pokazał jednak, że drzemie w nim spory potencjał. Mimo braku dwóch podstawowych zawodników juniorzy zagrali dobry mecz. Od początku przewaga optyczna gospodarzy, jednak nasze kontry bardzo groźne. Już jedna z pierwszych kończy się bramką dla Koziołków. Prostopadłe podanie Oliwera Miery i Mateusz Kłoda na raty, bo po dobitce, ale pokonuje bramkarza Rafako i obejmujemy prowadzenie. Gospodarze nadal przeważają, ale nie potrafią znaleźć sposobu na naszą defensywę. Kilka naszych kontr, ale brakuje ostatniego podania. Do przerwy wynik nie ulega zmianie. Druga połowa ma podobny przebieg. Rafako przeważa, my kontrujemy. Długo żadna z drużyn nie potrafi wykorzystać stworzonych kilku okazji. Na 10 minut przed końcem, w zamieszaniu gospodarze wyrównują. Gospodarze chcieli za wszelką cenę podtrzymać zwycięską passę i nadal atakowali. Nie potrafili jednak stworzyć bramkowej okazji. natomiast nasz zespół miał dwie okazje na sprawienie jeszcze większej niespodzianki. Zakończyło się jednak podziałem punktów.