Szansa na rehabilitację

Nieudana była ostatnia niedziela dla Koziołków. Dwie porażki, obie na swoim terenie. Poprzez to juniorzy mają małe szansę na drugie miejsce, zaś seniorzy maja coraz większe straty do czołówki. Szansa na częściową przynajmniej rehabilitację w niedzielę. Juniorzy zagrają w Zawadzie Książęcej, natomiast seniorzy w Kobyli.

Juniorzy chcąc zachować miejsce na podium nie mogą przegrać. Zwycięstwo praktycznie zapewni im minimum trzecie miejsce w tabeli. W pierwszym meczu wysoko pokonali Zgodę. Nie może to jednak uśpić ich koncentracji. Ostatnio grają dość równo i na obrym pozimie. Powinno to wystarczyć do zgarnięcia kompletu punktów.

Seniorzy po fatalnej, szczególnie w drugiej połowie konfrontacji z Brzeziem wyjeżdżają do Kobyli. Płomień miał duże aspiracje, zaczął sezon imponująco, poźniej jednak miał kryzys formy. Ostatnio jednak znów zaczął dość pewie wygrywać. Mamy nadzieję, że nasz zespół zmobilizuje się i będzie chciał zrehabilitować w oczach kibiców za ostatni mecz. Na pewno stać Koziołki na dużo lepszą grę i wyniki, co już niejednokrotnie pokazywali. Trzeba jednak wyjść na boisko, skoncentrować i pokazać pełną gamę swych umiejętności. Gdy tak zawodnicy (wszyscy) podejdą do meczu o wynik będziemy spokojni.

12 październik - niedziela - godz. 11.00 - Liga Juniorów - wyjazd : 9.45 autobusem

LKS Zgoda Zawada Ksiażęca - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Dariusz Kowacz - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Zawada Książęca w statystyce :

10 meczy : 8 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 1 remis, 1 porażka.

Bramki : 33 : 10 dla Rudy Kozielskiej

12 październik - niedziela - godz. 15.00 - Klasa B - wyjazd : 13.30 autobusem

LKS Płomień Kobyla - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Dariusz Podlasek - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Łukasz Wojaczek - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Mirosław Niedziela - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Kobyla w statystyce :

31 meczy : 16 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 6 remisów, 9 zwycięstw Kobyli.

Bramki : 91 : 53 dla Rudy Kozielskiej

ZAPRASZAMY I PROSIMY O GORĄCY DOPING