Juniorzy na 6

Dziś nasza młodzież udała sie do Zawady Książęcej na swój kolejny mecz. Aby zachować jeszcze szanse na zajęcie 2 miejsca w tabeli , jasne było , że te spotkanie należałoby wygrać . Wiadomo nie od dziś , że nasza młodzież ma problemy z grą na wyjazdach , chociaż w tym sezonie pokazali , że potrafią nie jedną drużyne zaskoczyć .Wszyscy mieli w pamięci wynik pierwszego spotkania obu drużyn , które młode Koziołki dosyć łatwo wygrały aż 7:1 .

W szatni przed meczem trener uczulał swoich podopiecznych , że należy zapomnieć o tamtym spotkaniu , podejść w pełni skoncentrowanym i nie lekceważyc przeciwnika.

Jeszcze się mecz nie rozpoczął , a w naszych szeregach już wkradło się rozluźnienie , gdyż gospodarze wybiegli na rozgrzewkę w 8 osobowym składzie.

Przez całe spotkanie nasza drużyna dominowała , stwarzała sobie wręcz 200% sytuacje których nie potrafiła wykorzystać . Gospodarze głownie nastawieni byli na grę z kontry , a sytuacje bramkowe które mieli to efekt naszych błedów i czasem wręcz chaotycznej gry . Dostosowaliśmy się do gry przeciwnika . Która na szczęście nie przyniosła żadnego efektu bramkowego dla młodych piłkarzy "Zgody" .

My natomiast pokonaliśmy bramkarza gospodarzy aż sześć razy.

Cieszy wynik , cieszą 3 pkt , ale z gry nie możemy być zadowoleni .

Teraz mamy tydzień na poprawę błędów , a w niedziele Derby z LKS Buk Rudy .