Daleki wyjazd Koziołków

W niedzielne popołudnie Koziołki grają mecz wyjazdowy w Gorzycach. Jest to jeden z najdalszych wyjazdów i mamy nadzieję, że droga powrotna będzie radosna, bo wracać będziemy z kompletem punktów. Rywal nieobliczalny jak większość drugich zespołów. Potrafią wygrać z czołówką i stracić punkty z dołem tabeli. Jesienią otrzymaliśmy od Czarnych lekcję skuteczności doznając pogromu 1:8. Mamy nadzieję, że z tego meczu podobnie jak z dwóch ostatnich wyciągnięte zostaną wnioski i nasz zespół zacznie punktować i zdobywać bramki. Zadanie przed Koziołkami nie łatwe, ale wierzymy, że nasi zawodnicy pokażą, że swoimi umiejętnościami nie odbiegają od reszty zespołów i skutecznie powalczą o punkty w Gorzycach. Zapraszamy kibiców i zachęcamy do wsparcia dopingiem Koziołków.

12 maj - niedziela -  godz. 17.00  - wyjazd : 15.15 - autokarem

LKS Czarni II Gorzyce - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Krzysztof Ganita - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Wojciech Stawiarz - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Tomasz Grud - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Gorzyce w statystyce :

2 mecze : 1 zwycięstwo Rudy Kozielskiej, 1 zwycięstwo Gorzyc.

Bramki : 9 : 4  dla Gorzyc