Koziołki rozgromione przez Krzyżkowice

Źle zaczął się mecz naszego zespołu z Krzyżkowicami i jeszcze gorzej zakończył. W drugiej minucie goście po rzucie wolnym i rykoszecie obejmują prowadzenie. Nasze próby wyrównania są dość łatwo rozbijane przez defensywę gości. Do przerwy niewiele ciekawego się wydarzyło. Po zmianie stron goście ponownie dość szybko zdobywają bramkę, podwyższając prowadzenie. Nasze próby wreszcie kończą się powodzeniem i po rzucie rożnym Mateusz Chlubek zdobywa kontaktową bramkę. Niestety pięć minut później próba dośrodkowania Krzyżkowic kończy się ... bramką. Goście kontrują Koziołki z praktycznie stuprocentową skutecznością. My nie potrafimy poważniej zagrozić bramce Krzyżkowic i przegrywamy wysoko ważny dla układu tabeli mecz. Oby końcówka sezonu była skuteczniejsza w naszym wykonaniu, bo inaczej ...