Dobry mecz i zwycięstwo w Górkach

Długo czekaliśmy na taki mecz w wykonaniu Koziołków. Należące do czołówki tabeli Górki nie sprostały naszej bardzo dobrze grającej drużyny. Od początku meczu groźniejsze były nasze akcje , choć rywale próbowali długo rozgrywać piłkę to zagrożenia pod naszą bramką nie stwarzali. Kilka naszych akcji bez efektu bramkowego i w 20 minucie rzut karny dla Górek. Znakomita interwencja Szymona Kalemby i obrona jeszcze bardzie pozwoliły uwierzyć Koziołkom w sukces.  W 27 minucie faulowany w polu karnym jest Daniel Krawiec, a rzut karny na bramkę zamienia Oliwer Miera i prowadzimy. Prowadzimy mamy okazję i w 43 minucie ... rzut karny dla Górek. Znów Szymon Kalemba broni "jedenastkę" jednak wobec dobitki nie ma szans i do przerwy remis. Druga połowa to jeszcze lepsza gra naszego zespołu kilka wręcz wymarzonych okazji brakuje jednak skuteczności. W 60 minucie czwarty rzut karny w tym meczu tym razem dla nas za faul na Danielu Krawcu. Jedenastkę na bramkę zamienia Oliwer Miera i ponownie prowadzimy.  Jednak tylko przez 7 minut kiedy to Górki z rzutu tym razem wolnego wyrównują. Nasz zespół ostatnie minuty rozgrywa bardzo dobrze jednak brakuje bramki mimo okazji. Gdy wydawało się, że zespoły pogodzą się remisem w doliczonym czasie gry do długiej piłki wystartował Daniel Krawiec z lini końcowej zagrał na przedpole bramki rywala, bład bramkarza wykozrystuje Marcin Adamiak zagrywa do Oliwera Miera i ten kompletując hat-tricka zapewnia Koziołkom jak najbardziej zasłużone zwycięstwo.