Ostatni mecz sezonu

W sobotę o 15.00 Koziołki w ostatnim meczu sezonu podejmują LKS Owsiszcze. Jest to ostatni mecz sezonu i ostatni w Klasie B. W wyniku reorganizacji spada bowiem aż seidem zespołów i my niestety załapaliśmy się w tej grupie. Tym niemniej po bardzo dobrym meczu w Górkach liczymy na to samo na swoim stadionie.Mamy nadzieję, że nasi piłkarze w dobrym stylu pożegnają się  z swoim kibicami i zapewnią im dobre humory w przerwie letniej. Owsiszcze spokojnie ulokowało się w górnej połowie tabeli i nie grozi mu spadek. Jest to jednak rywal niewygony dla każdego zespołu. Jesienią po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu wygraliśmy w Owsiszczach 3:0. Czekamy na zwycięstwo w sobotnie popołudnie.

Po meczu wszystkich zawodników i dziaaczy zapraszamy na uroczyste zakończenie sezonu. Obecność obowiązkowa.