Druga przegrana Juniorów

W drugim swoim meczu drużyna juniorów po punkty jechała walczyć do Kornowaca . Gospodarze przed tą kolejką spotkań przegrali dotychczas oba swoje mecze , nie zdobywając przy tym żadnego gola . Mecz powinien być formalnością dla naszego zespołu mimo porażki w poprzedniej kolejce z drużyną z Zawady . W tamtym spotkaniu to nasza młodzież była zespołem lepszym , ale to goście wówczas mieli więcej szczęścia . Nie inaczej było i tym razem . Na mecz jechaliśmy bez dwóch podstawowych obrońców co dało się odczuć w trakcie meczu .Z przebiegu całego spotkania to młode Koziołki były zespołem lepszym , więcej miały z gry , ale jak zwykle zawodziła skuteczność . Pierwsza połowa to kilka groźnych strzałów na bramkę gospodarzy , ale bez efektu bramkowego . Piłkarze z Kornowaca ograniczyli się do gry z kontr . Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis . Druga połowa podobnie jak pierwsza .
Niestety to gospodarze obejmują prowadzenie w tym meczu . Po zagraniu ręką w polu karnym , sędzia dyktuje rzut karny , a zawodnik Kornowaca pewnym uderzeniem w środek bramki pokonuję bezradnego Mierę .
Chwile później mieliśmy okazje na wyrównanie wyniku , błąd defensywy gości , która zakładając pułapkę „ofsajdową ” nie zauważyła wbiegającego z własnej połowy Kaczmarczyka , niestety ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem przegrywa ten pojedynek . Im bliżej spotkania tym nasz napór był większy , a gospodarze podobnie jak w pierwszej połowie nastawienie byli na grę z kontry .
Trener postanowił przesunąć jednego z obrońców do ataku , stawiając wszystko na jedną kartę , albo my wyrównanym albo gospodarze podwyższą z kontry . I tak w końcowych minutach spotkania , to piłkarze z Kornowaca podwyższyli wynik ustalając przy tym rezultat meczu na 2:0 .
Jeszcze przed gwizdkiem kończącym spotkanie z boiska wyleciał nasz zawodnik Dawid Gieron za drugą żółtą kartkę .
Gra dobra , skuteczność już nie , mamy kolejne dwa treningi na poprawienie błędów . W obu meczach byliśmy zespołem przeważającym , ale nie potrafiliśmy tego przełożyć na wyniki .