Komplet punktów w Pstrążnej

Po remisie z Górkami nasz zespół wybrał się do walczącej o utrzymanie Pstrążnej. Mecz od początku przebiegał pod nasze dyktando. Przewaga optyczna, sytuacje bramkowe i zerowa skuteczność. W pierwszej odsłonie mieliśmy co najmniej 3-4 "setki", ale wynik niestety nie uległ zmianie. Pstrążna może raz poważniej zagroziła naszej bramce. Po przerwie było identycznie. Znów marnowaliśmy okazje bramkowe, niektóre wręcz dwustu procentowe. Rywal nie miał żadnego pomysłu na zagrożenie naszej bramce. W 72 minucie po bardzo ostrym faulu na Marcinie Adamiaku sędzia pokazuje czerwoną kartkę jednemu z zawodników Pstrążnej. Teraz nasza przewaga jest jeszcze większa i wreszcie w 75 minucie po podaniu z lewej strony Marian Bachrej trafia do bramki Pstrążnej i obejmujemy prowadzenie. Niestety mimo okazji nie potrafimy go podwyższyć. Pstrążna stworzyła jedną groźną sytuację w 89 minucie gdy po rzucie różnym zawodnik Pstrążnej niczym siatkarz uderzył pikę ... ręką. Sędzia nie zareagował, ale bramki też nie było. Minutę później po indywidualnej akcji Mariana Bachreja i jego strzale w słupek piłkę skutecznie dobił Zygmunt Kręcichwost ustalając wynik meczu.