Kewin Konieczny strzelcem pierwszej bramki w 2019 roku

Kewin Konieczny strzelcem pierwszej bramki w  2019 roku

Koziołki wraz z sympatykami spotkali się tradycyjnie w noworoczne południe aby wspólnie powitać Nowy Rok i rozegrać tradycyjny mecz Kawalerzy c/a Żonaci. Po życzeniach i toaście przystąpiono do meczu. Emocji i bramek nie brakowało. Na pierwszą bramkę trochę się naczekaliśmy. Kewin Konieczny trafił o 12.18 ( tym razem Cracovia była lepsza o 20 minut, w Krakowie gol padł o 12.08 ). Następnie gole sypały się już niczym z rogu obfitości. Zakończyło się remisem 7:7, a w dogrywce lepsza okazała się młodzież strzelając "złotego gola". Dodajmy, że pierwszą żółtą kartkę otrzymał Wojciech Chlubek o 12.38. Jako ciekawostkę dodajmy, że otrzymał ją od sędziującego ten mecz swojego syna ... Dawida. Kolejne noworoczne emocje już za rok, mamy nadzieję, że przy dużo lepszej frekwencji niż w tym roku.

Następnie udano się na Mszę Świętą, która odbyła się w intencji naszego klubu o godz, 16.00 w rudzkiej Bazylice. Dziękujemy za udział w mszy Zarządowi i sympatykom LKS Buk Rudy.