Msza, procesja i ... derby

Msza, procesja i ...  derby

W czwartek przypada Boże Ciało tak więc podobnie jak dwa tygodnie temu Msza Święta, procesja i ... derby. Terminarz tak się bowiem ułożył, że o godz. 14.00 nasz zespół podejmuje sąsiadów za lasu LKS Jankowice. Podobny program dnia kibice i zawodnicy Koziołków mieli dwa tygodnie temu podczas odpustu w Rudzie Kozielskiej. Wtedy na koniec święta pokonaliśmy Czyżowice. Mamy nadzieję, że podobnie zakończy się czwartkowe święto. Rywal po serii porażek w niedzielę pokonał Strzelca Rzuchów. Tak więc przed meczem derbowym wykazali zwyżkę formy. Mecze między lokalnymi zespołami rządzą się swoimi prawami. Jankowice mimo ostatniej pozycji w tabeli przyjadą z wiarą, że uda się im pokonać nasz zespół. Wierzymy, że nasz zespół w pełni zmobilizuje się i udowodni swoją wyższość na boisku. Jeżeli zagramy na podobnym poziomie jak w Pawłowie, ale z dużo lepszą skutecznością to powinno być dobrze. Czekamy na dobre sportowe widowisko i mamy nadzieję na udane zakończenie czwartkowe święta zarówno kościelnego jak i sportowego, bo derby to również swego rodzaju święto dla zawodników i kibiców. Zapraszamy i przypominamy, że mecz rozpoczyna się godzinę wcześniej niż zawsze to jest o godzinie 14.00.

31 maj - czwartek - Boże Ciało - godz. 14.00

LKS Ruda Kozielska - LKS Jankowice

sędzia główny : Sławomir Kozioł - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Jacek Myśliwiec - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Grzegorz Wojda - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Jankowice w statystyce :

5 meczów : 3 zwycięstwa Rudy Kozielskiej, 2 remisy.

Bramki : 9 : 4 dla Rudy Kozielskiej