Seniorzy w Borucinie, juniorzy u siebie

Seniorzy  w Borucinie, juniorzy u siebie

Seniorzy w sobotę wyjeżdżają na mecz z drugą drużyną Naprzodu Borucin, juniorzy zaś w niedzielę na swoim boisku goszczą Płomień Kobyla.

Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach przed naszym zespołem trzeci wyjazd. Tym razem do dalekiego Borucina na mecz z beniaminkiem Naprzodem II Borucin. Rezerwy to zawsze niewygodny przeciwnik, bo często wzmocniony zawodnikami z pierwszej drużyny potrafią szczególnie na swoim boisku sprawiać kłopoty. Wierzymy jednaj, że po dwóch wyjazdowych zwycięstwach i z trzeciego wrócimy z kompletem punktów. Na pewno Koziołki na to stać. Jeżeli dobrą grę połączymy z skutecznością to będzie dobrze.

Juniorzy po kłopotach kadrowych tydzień temu tym razem powinni już być w komplecie i starać się zatrzeć niemiłe zdarzenie z początku sezonu. Kadra uzupełniona o kilku nowych zawodników postara się zapewne powalczyć o komplet punktów  z Kobylą. Zobaczymy w niedzielne południe z jakim efektem.

10 wrzesień - sobota - godz. 16.00 - wyjazd : 14.14 ( autobusem ) - Klasa B

KS Naprzód II Borucin - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Czesław Porwoł - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Dariusz  Podlasek - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Dariusz Molenda - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Borucin w statystyce :

2 mecze :    2 zwycięstwa Borucina.

Bramki : 9 : 1 dla Borucina.

11 wrzesień - niedziela - godz. 11.00 - Liga Juniorów

LKS Ruda Kozielska - LKS Płomień Kobyla

sędzia główny : Marcin Bednarz - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Kobyla w statystyce :

17 meczy :    8 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 3 remisy, 6 zwycięstw Kobyli.

Bramki :   34 : 32 dla Kobyli.