U siebie z Ocicami

Początek majowego weekendu to początek piłkarskiego maratonu Koziołków. Niedziela ( 29 IV ), czwartek ( 1 V ), niedziela ( 6 V ), środa ( 9 V ), niedziela ( 13 V ). Tak wygląda piłkarski rozkład jazdy naszej drużyny na najbliższe dwa tygodnie. Emocji i mamy nadzieję punktów nie zabraknie.

Rozpoczynamy niedzielnym mecze z Ocicami. Rywal sąsiaduje z nami w tabeli. Podobnie jak my dobre mecze przeplata słabszymi. Jesienią Ocice wygrały 4:2. Tak więc jest okazja do rewanżu. Trzeba zagrać na podobnym poziomie jak tydzień  temu z liderem, ale z zdecydowanie lepszą skutecznością. Mecz z Stalą pokazał po raz kolejny, że poziomem gry nie ustępujemy czołówce tabeli. Dużo gorzej jest jednak z skutecznym wykańczaniem akcji. Mamy nadzieję, że przez miniony tydzień udało się to poprawić i kibice w niedzielne popołudnie będą mogli wraz z swoją drużyną cieszyć się z zwycięstwa.

29 kwiecień - niedziela - godz. 15.00

LKS Ruda Kozielska - LKS Ocice

sędzia główny : Tomasz Sobeczko - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Piotr Poznański - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Sławomir Kozioł - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Ocice w statystyce :

25 meczy : 11 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 4 remisy, 10 zwycięstw Ocic.

Bramki : 68 : 49 dla Rudy Kozielskiej