Zapraszamy na mecz

W niedzielne popołudnie Koziołki zapraszają na mecz o mistrzostwo Klasy B. Naszym rywalem będzie drugi zespół Czarnych Gorzyce. Po trochę pechowej porażce w Krzyżkowicach nasza drużyna chce ponownie wygrywać i z takim nastawieniem przystąpi do niedzielnego meczu. Przeciwnik po niezłym starcie ostatnio ma kłopoty z zdobywaniem punktów i wierzymy, że Koziołki nie pomogą Czarnym w wyjściu z kłopotów. Jeżeli podopieczni Beniamina Miera zagrają na swoim poziomie i skutecznie to mamy nadzieję, że będziemy wraz z kibicami cieszyć się z kolejnych trzech punktów w niedzielne popołudnie.

7 październik - niedziela - godz. 15.00

LKS Ruda Kozielska - Czarni II Gorzyce

sędzia główny : Arkadiusz Targowski - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Jacek Myśliwiec - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Kamil Dziok - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Gorzyce w statystyce :

1 mecz : zwycięstwo Rudy Kozielskiej 3:1